Güvenli Ödeme ve Gizlilik İlkeleri


  Güvenli ödeme 
  
   Kredi kartı ile ödemek için siparişinizin en son bölümünde ödemeyi  onayla butonuna bastığınızda sizi ülkemizin en güvenli kredi kartı ödeme sistemi bir Türkiye kuruluşu olan Shopier.com a yönlendirir, aşagıdaki resim gibi bir sayfa çıkar ve Stilsaat ürününü isterseniz taksitle  alabilirsiniz.
    Shopier ile yapacağınız alışveriş lider ödeme sistemi sağlayıcısı tarafından gerçekleşir. Ödemelerinizi Visa-Mastercard uyumlu kredi kartınızla veya banka kartınızla güvenle yapabilirsiniz
GS0fQQ
 

   Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. 

  Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.